Úvodní strana » Provedení

Provedení

Provedení podle Vašich představ

Před nákupem nové pohovky si vždy spočítejte, kolik lidí ji bude využívat a jaký prostor máte k dispozici. Obecně se do menších místností doporučují rohové sedací soupravy, protože významně šetří místo.

U většiny našich sedacích souprav nabízíme zákazníkům možnost změny velikosti a tvaru a to díky unikátnímu modulárnímu systému. U každé pohovky najdete modulární řadu, kterou můžeme mezi sebou svobodně kombinovat a změnit tak pohovku k nepoznání se zachováním původního komfortu. S naplánováním sedací soupravy Vám rádi pomůžeme a po zadání vašich požadavků pro Vás připravíme vizualizaci s nezávaznou cenovou nabídkou zcela zdarma.

Samozřejmostí je velký výběr potahových materiálů, kůží a barev z našeho vzorníku. U většiny modelů dokážeme potahové materiály mezi sebou kombinovat. Výběr barvy a materiálu se nejlépe provádí přímo doma, a proto jsou Vám naše vzorníky k dispozici k zapůjčení.

Důležitým bodem, při výběru sedací soupravy je osobní zkouška. Na naši prodejně si můžete posedět a my Vám rádi vše předvedeme a vysvětlíme.

Provedení podle Vašich představ

Provedení

 POPTÁVKA

Pole označená * jsou povinná.