Úvodní strana » Vlastnosti

Vlastnosti

Vlastnosti

Vlastnosti našich produktů

Vlastnosti našich produktů

Vlastnosti našich produktů

Rozkládací systém na spaní
Před nákupem sedací soupravy si rozmyslete, jestli budete pohovku využívat na spaní, nebo hledáte jen místo relaxace v domě. V naší nabídce najdete soupravy, které nemají rozkládací systém, jsou většinou lehčí a levnější, ale také pohovky s rozkládacím systémem na každodenní spaní. Základem každého našeho rozkládacího lůžka je stabilita, možnost jednoduchého rozložením jedním tahem a dlouhotrvající funkčnost.

Úložný prostor
Nedílnou součástí většiny našich pohovek je úložný prostor, který výborně poslouží pro uložení ložního prádla, polštářů nebo třeba hraček. Každý úložný prostor je vybaven plynovými písty v kapsách, což zaručuje neslyšitelné a snadné otevírání. Výhodou pro vás je možnost výběru barvy.

Elektrické polohování
V některých modelech máme k dispozici umístění elektrického polohování zad a nohou pomocí jediného tlačítka. Jedinou podmínkou je přívod elektřiny v místě umístění sedací soupravy.

Stoleček nebo minibar
Zajímavostí některých sedacích souprav je možnost umístění stolku, popřípadě minibaru přímo do modulu pohovky. Deska stolu je vyrobená z masivního dřeva v několika přírodních barvách.POPTÁVKA

Pole označená * jsou povinná.